Renginiai

lapkričio 19 d.

Globalaus švietimo savaitė

Lapkričio 19–25 d. Lietuvoje ir visoje Europoje rengiama švietimo bendruomenei skirta Globalaus švietimo savaitė. Per savaitę vyks kūrybiniai konkursai, kviečiantys mokytojus kartu su vaikais diskutuoti apie išaugusį kasdieninį vartojimą, jo pasekmes, poveikį pasaulio ateičiai, apie Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus, siekiančius...

lapkričio 21 d.

Ministrė dalyvaus Seimo komiteto posėdyje

9 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje (Gedimino pr. 53, Vilnius).    

lapkričio 21 d.

Ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).    

lapkričio 21 d.

Ministrė dalyvaus Seimo Europos reikalų komiteto posėdyje

16 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Seimo Europos reikalų komiteto posėdyje, per kurį bus pristatomos Lietuvos pozicija prieš ES Švietimo, jaunimo, kultūros ir sporto tarybos lapkričio 26–27 d. posėdį.    

lapkričio 21 d.

Ministrė susitiks su profesinių sąjungų vadovais

15 val. ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė kviečia į susitikimą visų mokytojų interesus atstovaujančių profesinių sąjungų vadovus. Susitikime bus aptariami siūlymai dėl etatinio modelio įgyvendinimo tobulinimo.   

lapkričio 22 d.

Ministrė dalyvaus tarptautinėje konferencijoje apie neformaliojo švietimo patirtis

10 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasveikins Švietimo mainų paramos fondo tarptautinės konferencijos apie neformaliojo vaikų švietimo patirtis ir tendencijas dalyvius (viešbutis „Holiday Inn“, Šeimyniškių g. 1, Vilnius)....

lapkričio 22 d.

Ministrė dalyvaus Vyriausybės valandoje Seime

13 val. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė dalyvaus Vyriausybės valandoje Seime (Gedimino pr. 53, Vilnius).  

lapkričio 23 d.

Švietimo inovacijų paroda „Mokykla“

Lapkričio 23–24 d. parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks 8-oji švietimo inovacijų paroda „Mokykla“.